Inštalácia klimatizácie

Naša spoločnosť Klimachlad.sk  sa zaoberá predajom, návrhom a inštaláciou klimatizácií. Inštalácia klimatizácie je dôležitou súčasťou tohto reťazca. Dôležité je aby inštalácia klimatizácie bola vykonaná certifikovanými odborníkmi. Nedodržanie predpísaných postupov môže spôsobiť zníženie výkonu a životnosti klimatizácie. Samotnej inštalácii  klimatizácie u nás predchádza  bezplatná obhliadka pred montážou. Na základe obhliadky navrhneme výkon a umiestnenie vonkajších a vnútorných jednotiek klimatizácie. Je dôležité aby  vnútorná jednotka bola umiestnená tak, aby využívala prirodzenú cirkuláciu vzduchu v miestnosti. Určíme, kadiaľ budú viesť rozvody a aké budú dlhé – od toho sa odvíja cena montáže a materiálu. Na obhliadke si tiež zistíme, či budeme na inštaláciu potrebovať lešenie, vysokozdvižná plošina, alebo sa pri inštalácii zaobídeme bez nich.

Kontaktovať ohľadom obhliadky pred montážou nás môžete niekoľkými spôsobmi :

 

Naši kvalifikovaní zamestnanci sú tu pre vás. Radi vám poradíme pri výbere klimatizácie ktorá spĺňa Vaše požiadavky.

Inštalácia klimatizácie v Bratislave a okolí

Či už ste si vybrali klimatizáciu od spoločnosti Samsung, Toshiba, Midea alebo Daikin, môžete si byť istí že inštaláciu sa pokúsime vykonať s ohľadom na minimálne narušenie chodu vašej domácnosti alebo firmy.

Každá inštalácia sa vykonáva podľa vlastnej podrobnej špecifikácie spolu s úplným posúdením rizika a metódou ochrany zdravia a bezpečnosti a zabezpečuje tak, aby boli vaši zamestnanci a všetci pracovníci v prevádzke počas inštalácie v bezpečí.

Naše vysoko kvalifikované montážne tímy sú odborne zdatné a spravia všetko pre dodržanie dohodnutých termínov. Sme flexibilní a môžeme pracovať aj mimo vašich pracovných hodín.

Spoločnosť klimachlad.sk ponúka kompletný servis a komplexnú pomoc pri rozhodovaní o vhodnom klimatizačnom systéme pre vaše individuálne požiadavky.

Môžeme a vieme  vám poradiť, ktorý systém použiť a ako ho nainštalovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *