Klimachlad Bratislava – klimatizácie predaj, montáž a servis.

Klimachlad Bratislava – klimatizácie predaj, montáž a servis. Naša spoločnosť Klimatizácie Bratislava – Klimachlad  so sídlom v Bratislave zabezpečuje predaj montáž a servis klimatizácií.

 

V našej ponuke nájdete kvalitné bytové klimatizácie od výrobcov Daikin, Samsung, Toshiba a Midea, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výrobou bytových aj komerčných klimatizácií.

Niekedy vonku príliš chladno, inokedy zase príliš horúco. Klimatizácia vám dokáže zabezpečiť tepelnú pohodu v lete aj v zime tak u vás doma ako aj na pracovisku.

Potreba klimatizovania obchodných a aj bytových priestorov sa v posledných rokoch prejavuje čoraz naliehavejšie. Našťastie, vďaka investíciám do vývoja na poli klimatizačných technológií sa klimatizácie stávajú čoraz dostupnejšími. V dnešnej dobe si komfort klimatizovaného obydlia už môže zadovážiť takmer každý. Výrobcovia klimatizácií ponúkajú každý rok nové, prípadne vylepšené modely so stále vyššou účinnosťou a čoraz väčším množstvom doplnkových funkcií. Takými funkciami sú napríklad ionizátor vzduchu alebo ovládanie klimatizácie na diaľku prostredníctvom tabletu alebo smartfónu. V dnešnej je už takmer každá klimatizácia vybavená funkciou kúrenia. Vďaka tejto funkcii si obyvatelia bytov vykurovaných centrálne môžu v prechodnom období pomerne lacno prikúriť.

Naša spoločnosť Klimachlad Bratislava je držiteľom všetkých potrebných certifikátov pre prácu s chladivom R32, a samozrejme naši technici majú k dispozícii najnovšie vybavenie, ktoré je vhodné na prácu s týmto chladivom.

V prípade záujmu môžeme dodať a samozrejme vykonať montáž klimatizácie iných značiek. Montáž klimatizácie u nás vykonávajú certifikovaní odborní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami. Samotnej montáži klimatizácie predchádza  bezplatná obhliadka pred montážou. Termín bezplatnej obhliadky  pred montážou si môžete objednať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky na čísle 0915 723 124. Na základe obhliadky Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na montáž klimatizácie do bytu, kancelárie rodinného domu alebo obchodného priestoru.

Klimachlad Bratislava – klimatizácie predaj, montáž a servis.

 

Výhody klimatizácie

Úroveň komfortu: Hlavnou výhodou klimatizácie je pohodlie. Klimatizácia udržiava pocit pohody vo vašej domácnosti keď je teplo a aj keď je chladno.

Zdravie: Väčšina moderných klimatizácií je vybavená pokročilými systémami filtrovania vzduchu.  Tieto filtre zachytávajú prach, roztoče, alergény a pachy. Vďaka tomu bude vzduch vo vašej domácnosti čistejší a zdravší.

Chladenie a vykurovanie: Klimatizácia sa vám hodí nie len pre horúce letné mesiace, klimatizáciu využijete aj ako odvlhčovač, obyčajný ventilátor alebo ako cenovo výhodný spôsob kúrenia.

Nechajte si spracovať bezplatnú cenovú ponuku.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *