O nás – Klimachlad Bratislava

O nás – Klimachlad Bratislava

Naša spoločnosť Klimachlad Bratislava sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizácií. V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné bytové klimatizácie od výrobcov Daikin, Samsung, Toshiba a Midea, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výrobou tak bytových ako aj komerčných klimatizácií.
 
Potreba chladenia v obchodných aj bytových priestoroch sa v posledných rokoch prejavuje čoraz naliehavejšie. Našťastie, vďaka investíciám do vývoja na poli klimatizačných technológií sa klimatizácie stávajú čoraz dostupnejšími. V dnešnej dobe si komfort klimatizovaného obydlia už môže zadovážiť takmer každý. Výrobcovia klimatizácií ponúkajú každý rok nové, prípadne vylepšené modely so stále vyššou účinnosťou a čoraz väčším množstvom doplnkových funkcií. Takými funkciami sú napríklad ionizátor vzduchu alebo ovládanie klimatizácie na diaľku prostredníctvom tabletu alebo smartfónu. V dnešnej je už takmer každá klimatizácia vybavená funkciou kúrenia. Vďaka tejto funkcii si obyvatelia bytov vykurovaných centrálne môžu v prechodnom období pomerne lacno prikúriť.
 
V posledných rokoch zaznamenávame na trhu raketový nárast počtu zariadení s náplňou nového, ekologického chladiva R32. Tieto zariadenia sa vyznačujú pri rovnakom nominálnom výkone menšími rozmermi a vyššou účinnosťou. Pre prácu s týmto chladivom je však nevyhnutné absolvovať potrebné školenia, a používať špeciálne náradie certifikované na prácu s chladivom R32.
 
Naša spoločnosť Klimachlad Bratislava je držiteľom všetkých potrebných certifikátov pre prácu s chladivom R32, a samozrejme naši technici majú k dispozícii najnovšie vybavenie, ktoré je vhodné na prácu s týmto chladivom.
 
V prípade záujmu môžeme dodať a samozrejme vykonať montáž klimatizácie iných značiek. Montáž klimatizácie u nás vykonávajú certifikovaní odborní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami. Samotnej montáži klimatizácie predchádza  bezplatná obhliadka pred montážou. Termín bezplatnej obhliadky  pred montážou si môžete objednať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky na čísle 0915 723 124. Na základe obhliadky Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na montáž klimatizácie do bytu, kancelárie rodinného domu alebo obchodného priestoru.
Klimachlad Bratislava – klimatizácie predaj, montáž a servis.