Bezplatná obhliadka pred montážou

 Bezplatná obhliadka pred montážou je prvým krokom pri montáži klimatizácie. Po prijatí Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia termínu obhliadky pred montážou. V rámci obhliadky  navrhneme optimálne umiestnenie vonkajšej  a vnútornej jednotky a určíme kadiaľ budú vedené rozvody chladiva. Prípadne ak ešte nie ste rozhodnutí, Vám poradíme aj s výberom najvhodnejšieho klimatizačného zariadenia. V rámci obhliadky Vám podrobne vysvetlíme čo a ako budeme robiť a čo budeme k našej práci potrebovať od Vás. Ďalej si ujasníme aké zariadenia a aký montážny materiál budeme potrebovať. V neposlednom rade na základe obhliadky stanovíme celkovú cenu montáže.

Veríme že budete prihliadať k našim pripomienkam ohľadom umiestnenia oboch jednotiek i samotného výberu klimatizácie. V každom prípade je však konečné rozhodnutie iba na Vás a klimatizáciu namontujeme podľa Vašich požiadaviek. Našou snahou je aby bola vonkajšia jednotka klimatizácie namontovaná s ohľadom na poveternostné vplyvy a jednoduchý prístup pri servisných kontrolách. Vnútornú jednotku sa snažíme namontovať tak, aby využívala prirodzené prúdenie vzduchu v miestnosti pri pokiaľ možno čo najkratšej dĺžke potrubí.

Pri splnení týchto podmienok a pri dodržiavaní termínov pravidelných servisných prehliadok  Vám bude Klimatizácia spoľahlivo slúžiť dlhé roky a k Vašej plnej spokojnosti.

Bezplatnú obhliadku si môžete objednať na telefónnom čísle 0915 723 124, na e-mailovej adrese: servis@klimachlad.skalebo prostredníctvom kontaktného formulára.