Bezplatná obhliadka pred montážou

Bezplatná obhliadka pred montážou

Bezplatná obhliadka pred montážou

 Bezplatná obhliadka pred montážou je prvým krokom pri montáži klimatizácie. Po prijatí Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia termínu obhliadky pred montážou. V rámci obhliadky  navrhneme optimálne umiestnenie vonkajšej  a vnútornej jednotky a určíme kadiaľ budú vedené rozvody chladiva. Prípadne ak ešte nie ste rozhodnutí, Vám poradíme aj s výberom najvhodnejšieho klimatizačného zariadenia. V rámci obhliadky Vám podrobne vysvetlíme čo a ako budeme robiť a čo budeme k našej práci potrebovať od Vás. Ďalej si ujasníme aké zariadenia a aký montážny materiál budeme potrebovať. V neposlednom rade na základe obhliadky stanovíme celkovú cenu montáže.

Veríme že budete prihliadať k našim pripomienkam ohľadom umiestnenia oboch jednotiek i samotného výberu klimatizácie. V každom prípade je však konečné rozhodnutie iba na Vás a klimatizáciu namontujeme podľa Vašich požiadaviek. Našou snahou je aby bola vonkajšia jednotka klimatizácie namontovaná s ohľadom na poveternostné vplyvy a jednoduchý prístup pri servisných kontrolách. Vnútornú jednotku sa snažíme namontovať tak, aby využívala prirodzené prúdenie vzduchu v miestnosti pri pokiaľ možno čo najkratšej dĺžke potrubí.

Pri splnení týchto podmienok a pri dodržiavaní termínov pravidelných servisných prehliadok  Vám bude Klimatizácia spoľahlivo slúžiť dlhé roky a k Vašej plnej spokojnosti.

Bezplatnú obhliadku si môžete objednať na telefónnom čísle 0915 723 124, na e-mailovej adrese: servis@klimachlad.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára.