Je dokázané, že pohodlné prostredie udrží zákazníkov vo vašich priestoroch dlhšie, v skutočnosti v horúcich letných dňoch je známe, že zákazníci chodia priamo z obchodu, ak je príliš horúco. Klimatizácia je tiež veľmi efektívnym ohrievačom a udržiava váš obchod v teple v chladných zime. Jednoduché pridanie klimatizačných jednotiek môže rýchlo pomôcť zvýšiť váš predaj.

Pri výbere klimatizácie pre obchod existuje veľa faktorov, ktoré je potrebné vziať do úvahy. Tvar miestnosti a umiestnenie jednotky môžu výrazne zmeniť skúsenosti zákazníkov aj zamestnancov. Neodporúčame umiestňovať vzduchovú jednotku nad pokladňu; to zamedzí tomu, aby ich personál neustále chladil. Mnoho vstupných klimatizačných zariadení je však často umiestnených pri vstupe, aby prichádzajúci zákazníci získali okamžité pohodlie (či už teplý alebo studený vzduch) a ďalšie jednotky pre väčšie obchody.

Poskytujeme bezplatný návrh bez ohľadu na to, aká veľká alebo malá je práca. Všetky prieskumy sú vykonávané našimi skúsenými pracovníkmi v oblasti klimatizácie, ktorí dokážu zvládnuť aj komplikované inštalácie obchodov.
Ideálne klimatizácie pre obchody: nástenné klimatizácie

Klimatizácie pripevnené na stenu sú zvyčajne nákladovo najvýhodnejšou možnosťou inštalácie v obchode najmä preto, že sa dajú ľahko dovybaviť bez potreby nového vymaľovania. Nástenné jednotky sú dlhé, tenké a umiestnené na vysokej úrovni na stene.

Pri výbere nástennej jednotky je dôležité, aby boli umiestnené v optimálnej polohe v miestnosti, ktorá zabezpečí maximálny prietok vzduchu. Ak je vo vašej miestnosti vysoké tepelné zaťaženie, potom je často vhodné nainštalovať viac menej výkonných jednotiek ako menej výkonných (klimatizačné jednotky spôsobujú nevyvážené chladenie). Existujú aj niektoré prémiové modely, ktoré vyzerajú veľmi esteticky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *