Hneď, ako prestane naša klimatizácia fungovať, zavoláme servis klimatizácie v Bratislave klimachlad.sk , aby sme získali kvalitný a rýchli servis klimatizácie.


Popravde povedané, vaša klimatizačná jednotka by nikdy neprestala fungovať, keby ste si všimli príznaky skôr.


Aby sme vám pomohli udržiavať vašu klimatizáciu v dobrom stave, uvádzame niektoré z najčastejších  príznakov, ktoré naznačujú, že vaša jednotka potrebuje opravu.


· Nezvyčajné zvuky

Klimatizácia by mala bežať ticho a výkonne. Ak vydáva veľa nezvyčajných zvukov, potom niečo rozhodne nie je v poriadku. Jediný zvuk, ktorý by mal vychádzať z vášho systému, je zvuk vírivého motora. Akýkoľvek druh burčania, kvapkania, pískania, drvenia, mriežky a škvrnitého zvuku je ďaleko za normálom

· Neprítomnosť studeného vzduchu

Toto je možno jediné znamenie, že si väčšina ľudí okamžite všimne nedostatok chladného vzduchu. Ak vaša klimatizácia nevydáva chladný vzduch, musíte zavolať odborníkov.

· nepríjemné pachy

Klimatizácia by nikdy nemala vydávať zápach. Ak zistíte, že vo vzduchu je niečo špinavé a dymové, okamžite jednotku vypnite a obráťte sa na servis klimatizácie v Bratislave.

· Únik

Únik alebo dokonca malé množstvo vlhkosti z vašej klimatizácie napovedá, že je potrebné ju opraviť. Jednou z najväčších chýb, ktorú robíme, je dať vedro pod únik a problém nevyriešiť.

· Minimálny prietok vzduchu

Klimatizácia niekedy funguje dobre. Jedinou chybou, ktorú zobrazuje, je obmedzené prúdenie vzduchu. Toto znamenie je ťažké si všimnúť; trik spočíva v pozorovaní, že studený vzduch sa dostáva do všetkých kútov miestnosti.  Dôvodom môže byť zanesenie filtrov, alebo zablokovanie potrubia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *