Jedným z hlavných dôvodov, prečo majú ľudia problém v noci dobre spať, sú nepríjemné teploty (horúce aj studené) a vysoká vlhkosť. Klimatizácie dokážu okamžite a efektívne vyriešiť obidve tieto situácie a sú lacnejšie, než si myslíte.

Klimachlad.sk inštaluje iba tie klimatizačné zariadenia, ktoré sú tiché a nespôsobujú žiadne rozptyľovanie. To znamená, že nebudete musieť nechať otvorené okno a počúvať nočné zvuky ovplyvňujúce váš spánok; ideálne, ak bývate v blízkosti hlavnej cesty.

Klimatizácia s nízkym výkonom je zvyčajne vhodná pre väčšinu spální, takže pri výbere jednotky vzduchového napájania sú primárne úvahy zvyčajne založené na cene, vlastnostiach a estetike.

Poskytujeme bezplatný návrh bez ohľadu na to, aká veľká,  alebo malá je vaša domácnosť,  alebo prevádzka. Všetky návrhy sú vykonávané našimi skúsenými pracovníkmi v oblasti klimatizácie, ktorí dokážu zvládnuť aj tie najnáročnejšie inštalácie spální.


Ideálne systémy pre spálne: nástenné klimatizácie

Nástenné klimatizácie sú najbežnejšie jednotky používané v spálni. Dve hlavné výhody spočívajú v tom, že nástenné jednotky sa vždy inštalujú najlacnejšie; dajú sa ľahko dodatočne vybaviť aj v spálňach bez potreby vymaľovania. Sú dlhé, tenké a umiestnené na vysokej úrovni na stene. Rovnako ako všetky modely určené do spální, aj tie sú mimoriadne tiché, čo znamená, že vás nikdy nezastavia v dobrom nočnom spánku.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *