Inovatívne systémy spoločnosti Toshiba vyvinuté výlučne na použitie v domácnosti využívajú inovatívne technológie, ktoré poskytujú vynikajúci komfort a pokoj. Technológia DC hybridného invertora zaisťuje rýchle dosiahnutie a presné udržiavanie nastavenej teploty v miestnosti. Tichá prevádzka, filtrácia a čistenie vzduchu, samočistenie a predvoľby jedným dotykom sú niektoré z mnohých funkcií, ktoré poskytujú nový komfort domova.

Vysoká energetická účinnosť

Klimatizácie Toshiba dosahujú najvyššiu energetickú účinnosť, chladenie aj kúrenie. Daiseikai má označenie najvyššej úrovne. Inhibičná klimatizácia Toshiba je ďalšou úrovňou technológie, ktorá bola vyvinutá pre váš životný štýl dnes, zajtra a v budúcnosti. Moderný dizajn vytvára čerstvý vzduch pre lepšiu kvalitu života s menšou spotrebou energie a ľahšie ovládanie jediným dotykom. Pokročilá technológia, ktorú môžete dýchať, dotýkať sa a zažiť.

Komfort

Kompletný filtračný systém, ktorý osviežuje vzduch a poskytuje čisté a zdravé prostredie. Plazmový iónový čistiaci systém je kombináciou plazmového iónového nabíjača a ionizačného systému. Systém bol vyvinutý tak, aby poskytoval maximálne IAQ každému používateľovi. Používateľ môže túto funkciu aktivovať stlačením tlačidla PURE.

Klimatizácie sa môžu vo vnútri veľmi znečistiť a zhromažďovať baktérie a alergény. Cievka potiahnutá Aqua živicou znižuje tvorbu vody alebo oleja na cievkovej jednotke a minimalizuje hromadenie prachu na cievke.

Samočistiaci systém: klimatizácia bude bežať pomalou rýchlosťou 20 minút, aby sa vysušila špirála, čo účinne zabráni pachom alebo choroboplodným zárodkom.

Jednoduchá údržba

Všetky komponenty sú navrhnuté pre ľahkú údržbu pri demontáži aj pri opätovnej montáži. Postupy údržby krok za krokom neboli nikdy jednoduchšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *