Letá v Bratislave a okolí patria k najteplejším, takže klimatizácia je súčasťou každého moderného domu. Aby však klimatizácia fungovala správne a bez zbytočných porúch, je nutná jej profesionálna montáž.

 

Výhody profesionálnej inštalácie klimatizácie

Zaujíma vás, aké sú konečné výhody profesionálnej inštalácie klimatizácie? Nižšie uvádzame niektoré z hlavných dôvodov:

Presné dimenzovanie: Ak máte klimatizačnú jednotku s nesprávnou veľkosťou, budete strácať energiu. To platí, ak je váš systém príliš veľký alebo príliš malý. Stretávame sa s mnohými majiteľmi domov, ktorí si myslia, že systém, ktorý je príliš veľký, nemôže nikdy predstavovať problém, ale nadrozmerný systém spôsobuje krátke cykly a obrovské množstvo ďalších systémových problémov. Profesionál z nášho tímu môže spúšťať výpočty a nájsť najlepší systém klimatizácie pre vás – podľa značky a modelu.
Efektívnosť: Ak máte profesionálne nainštalovanú klimatizáciu môžete si byť istí, že váš systém je čo najefektívnejší. Inštalácia klimatizácie zahŕňa omnoho viac, než len montáž systému na správne miesto. Musíte pochopiť vonkajšie faktory, ktoré ovplyvňujú účinnosť vašej klimatizácie (ako je nadmerné alebo nedostatočné slnečné svetlo dopadajúce na určité miestnosti), spôsob, akým stúpa teplota, a spôsob, akým vaše klimatizačné zariadenie beží. Iba profesionál sa môže uistiť, že vaša klimatizácia funguje čo najlepšie.
Úrovne chladiva: Viete, ako naplniť chladivo? Táto kvapalina vo vašej klimatizácii je to, čo robí váš vnútorný vzduch chladným. Plnenie tejto kvapaliny na správnu úroveň  má pre zdravie systému mimoriadny význam. Ak je na nesprávnom poplatku (príliš vysoká alebo príliš nízka), budete strácať obrovské množstvo a systém nakoniec zlyhá. Počas inštalácie nechajte odborníka správne dobíjať hladinu chladiva namiesto toho, aby sa pokúšal riešiť problém sám.
Zaistenie: Ak si svoj systém nainštalujete sami, nie ste krytí! Ak sa s vaším systémom niečo pokazí, ste úplne zodpovední za akékoľvek škody v budúcnosti. Keď pôjdete so spoľahlivým tímom ako je náš, naši poistení profesionáli nainštalujú systém s odbornými znalosťami a každá práca, ktorú ste vykonali, je chránená zárukou.

Uistite sa, že dáte novej klimatizácii inštalačné služby, ktoré si zaslúžia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *