Medzi modernými zariadeniami zohráva klimatizácia hlavnú úlohu v ľudskom živote a vytvára individuálne podmienky pre pohodlný pobyt v akomkoľvek prostredí.

Existuje veľa typov jednotiek v závislosti od typu miestnosti, veľkosti plochy a iných nuancií. Napríklad, ak ste majiteľom veľkej reštaurácie s niekoľkými sálami a technickými miestnosťami, optimálnou voľbou je multi-split systém.

Tento typ klimatizačného zariadenia pomáha udržiavať požadovanú teplotu pomocou niekoľkých jednotiek s rôznymi charakteristikami, ktoré môžu pracovať nezávisle od seba. Spájajú sa do jednej jednotky umiestnenej mimo budovy. V prípade potreby môžete v každej miestnosti vytvoriť individuálnu mikroklímu.

Multi-split klimatizácie pre reštauráciu má mnoho výhod:

• sloboda výberu typu vnútorných jednotiek a ich umiestnenia (stena, strop, parapet atď.);

• invertorová technológia umožňuje šetriť spotrebu energie;

• životnosť prevádzky;

• rýchle získanie požadovanej teploty v miestnosti;

• jednoduchosť údržby a opravy;

• kompaktnosť (najmä pri inštalácii jednotky pod strop alebo na stenu: klimatizácia nebude rušiť návštevníkov a ušetrí miesto).

Multi-split systém s niekoľkými jednotkami, z ktorých každý môže byť umiestnený v inej miestnosti a nastaviť požadovanú teplotu, je ideálny na vytvorenie ideálnej klímy v reštaurácii. Príkladom takéhoto modelu je Toshiba Super Daiseikai 5×2,5 kW/10 kW, ktorý vzduch nielen dokonale ohreje a ochladí, ale aj prečistí viacúrovňovým filtračným systémom.

Filtrácia na báze aktívneho uhlia zachytáva prachové častice a pohlcuje nepríjemné pachy. Plazmový filter účinne priťahuje menšie prachové častice a zachováva si svoju účinnosť niekoľko rokov. Filter IAQ neutralizuje najmenšie prachové častice (až 99%) a tiež zabíja baktérie a vírusy.

Vďaka výkonnému kompresoru je klimatizácia veľmi spoľahlivá, odolá veľkým poklesom prúdu a záťaži. Zároveň funguje takmer ticho a vykazuje vysokú energetickú účinnosť.

Jednotka má zabudovaný ionizátor a inovatívny samočistiaci systém. Ak sa vyskytne náhly problém s napájaním alebo iná porucha, klimatizácia sa automaticky reštartuje a obnoví svoju prevádzku, pričom si zachová predchádzajúce nastavenia teploty. Inteligentný systém je tiež schopný samodiagnostiky a v prípade potreby zobrazí na paneli chybový kód, takže master ľahšie pochopí, v čom je problém.

Toshiba Super Daiseikai je vybavená mnohými funkciami, tichými režimami, ekologickým režimom a turbo režimom. Navyše má elegantný dizajn, takže bude vyzerať dôstojne aj v tom najnáročnejšom interiéri a vytvorí pohodlie aj pre náročných návštevníkov.

Postarajte sa o hostí svojej reštaurácie vytvorením funkčnej oázy a ovládaním počasia jediným stlačením tlačidla!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *