Moderné klimatizácie sú neoddeliteľnou súčasťou obytných priestorov, pretože každý je rád, že je v komfortných teplotných podmienkach bez ohľadu na ročné obdobie za oknom.

Multi-split klimatiizácia je skutočne skvelá pre tých, ktorí milujú pohodlie a kvalitu života. To už nie je fantázia, ale nenahraditeľný prvok v každodennom živote. Všeobecnými výhodami takéhoto systému sú záruka komfortu a stability mikroklímy v miestnosti, možnosť autonómneho riadenia práce vnútorných jednotiek, tichá prevádzka, energetická efektívnosť a úspora peňazí, ako aj celistvosť dizajnu. miestnosti (farbu, tvar a spôsob inštalácie jednotiek je možné zvoliť a nainštalovať v súlade so štýlom interiérového roku domu).

Vysoko kvalitný multi-split systém

Ak chcete získať ideálne podmienky, stojí za to venovať pozornosť modelu univerzálnej multi-split klimatizácie – Kaisai Kue. Takáto multi-splitová klimatizácia má funkciu automatického ovládania klapiek, ktoré zaisťujú rovnomerné rozloženie teploty a cirkulácie vzduchu, nastavenie automatickej prevádzky pomocou časovača, automatické zníženie otáčok ventilátora na ochranu proti prievanu, ako aj novú generáciu R32 chladivo: má nízky potenciál globálneho otepľovania GWP, plyn poskytuje vysokú energetickú účinnosť triedy A++ (pre studený režim) a A+ (pre vykurovanie).

Medzi výhody tohto modelu patrí moderný dizajn (vhodný do každého interiéru), režim sušenia (odstráni prebytočnú vlhkosť vzduchu bez zmeny teploty), možnosť uloženia nastavení (pri opätovnom zapnutí klapka zaujme polohu v ktorom bolo predtým výrazne uľahčuje riadenie mikroklímy v byte), signál v prípade úniku chladiva (operatívne upozornenie na jeho nedostatok zvýši dôveru v bezpečnosť).

Invertorová technológia reguluje potrebné otáčky kompresora, čo znižuje spotrebu energie o 30 %. Široký teplotný rozsah umožňuje chladenie od -15 do +50 stupňov a ohrev od -15 do +24 stupňov. Diaľkové a centrálne ovládanie umožňuje ovládať niekoľko jednotiek súčasne jedným ovládačom! Režim kalenia (udržiavanie izbovej teploty na úrovni 8 stupňov), čerpadlo na odvádzanie kondenzátu, jednoduché ovládanie a štýlový vzhľad – moderná multi-splitová klimatizácia sa ukáže ako skutočný zázrak!

Inštalácia multi-split systému je technicky zložitý proces, ktorý sa výrazne líši od inštalácie bežnej klimatizácie s jednou vnútornou a jednou vonkajšou jednotkou, a preto by jej montáž mala byť zverená len vysokokvalifikovaným odborníkom. V každom prípade je to optimálne riešenie na vytvorenie komfortnej klímy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *