Typ multi-split klimatizácie je systém vonkajšej jednotky, ktorá je prepojená s viacerými vnútornými jednotkami. Táto vlastnosť ich odlišuje od bežnej domácej klimatizácie. Vnútorné jednotky je možné inštalovať v rôznych miestnostiach a v každej nastaviť požadovanú teplotu, takže je to skvelé riešenie pre kancelárie, obchody, zábavné centrá a iné komerčné zariadenia.

Výhody multi-split systému sú skutočne početné. Pre každú miestnosť s vnútornou jednotkou je možné nainštalovať samostatnú mikroklímu, nie je potrebné zaťažovať fasádu budovy, inštalácia si nevyžaduje špeciálne podmienky a dodatočné konštrukcie (vyžaduje sa však kvalitný spotrebný materiál a odborní pracovníci). Hluk vydáva iba vonkajšia jednotka, ktorá môže byť inštalovaná ďaleko a zachováva ticho. Pre každú miestnosť si môžete vybrať bloky požadovaného typu a výkonu – jedným diaľkovým ovládačom sa dajú ovládať na diaľku a samotné môžu pracovať nezávisle na sebe.

Pred inštaláciou multi-split systému je dôležité prezrieť si miestnosť, kde sa má inštalovať, a následne vybrať umiestnenie vonkajšej jednotky, pretože práve od nej sa bude odvíjať elektroinštalácia pre vnútorné jednotky.

Na vytvorenie mikroklímy v kancelárii alebo obchode s malým priestorom je kazetová klimatizácia modelu Kaisai KCD Super Slim vhodná na inštaláciu. Tento typ klimatizácie dobre udržiava rovnomernú teplotu celej miestnosti, má režimy chladenia, kúrenia, sušenia a osviežovania vzduchu, ako aj funkciu vetrania. Pomocou časovača môžete nakonfigurovať automatickú prevádzku systému.

Kaisai KCD Super Slim používa moderné, ekologické chladivo R32. Táto klimatizácia má elegantný, nenápadný štýl panelov, ktorý je skvelý pre každú miestnosť, kde je obmedzený priestor na zavesený strop. Klapky sú schopné uložiť nastavenia a ak nie je dostatok chladiva, systém vás na to okamžite upozorní. Znížená spotreba energie, tichý chod, spoľahlivosť a kvalita kompresora, ktorý má vysokovýkonný motor a je schopný pracovať 24 hodín denne v podmienkach extrémnych poklesov napätia – to všetko priaznivo odlišuje modernú multi-splitovú klimatizáciu!

Multi-split systém umožňuje na diaľku nastaviť teplotu s presnosťou na šperky. Nepretržite monitoruje vlastnú prevádzku a v prípade poruchy sa automaticky vypne, pričom na paneli jednotky zobrazí chybový kód. A keď sa práca zlepší, klimatizácia obnoví posledné nastavenia.

Možnosť nezávislého nastavenia požadovanej rýchlosti ventilátora vo vnútornej jednotke, diaľkové ovládanie pomocou infračerveného diaľkového ovládača, široký teplotný rozsah – to všetko robí z multi-split systému ideálne riešenie pre akékoľvek kancelárske a komerčné priestory!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *