Klimatizácia, ktorá je najlepšia pre váš domov, je jednotka, ktorá udržiava pohodlie bez ohľadu na to, aké počasie je vonku, a spoľahlivo sa pracuje po celý rok, pri minimálnej spotrebe energii. Klimachlad ponúka moderné klimatizácie s mnohými výhodami.

Keď chcete najlepšie

Klimachlad ponúka špičkové klimatizácie z najlepším hodnotením SEER dostupných na trhu. Patria sem napr. klimatizácie Toshiba.

Jednou z vlastností za vynikajúcou energetickou účinnosťou jednotiek Toshiba je kompresor s premenlivou rýchlosťou. Tento kompresor má schopnosť bežať s množstvom rôznych rýchlostí, zaisťuje vyššiu energetickú účinnosť a zároveň zachováva vaše pohodlie. Klimatizácie využívajúce staršiu technológiu ponúkajú iba jednostupňové kompresory, pričom jednotka je úplne zapnutá alebo úplne vypnutá. Niektoré klimatizačné zariadenia ponúkajú dvojstupňové kompresory, ktoré umožňujú výber z dvoch úrovní prevádzky a využitia energie.

Kompresory v klimatizačných jednotkách Toshiba dokážu nastaviť prírastky výstupu až o 1 percenta pre ideálne pohodlie. Schopnosť kompresora prispôsobiť svoj výkon umožňuje dosiahnuť pohodlnú teplotu bez zbytočného zvýšenia spotreby energie. Táto technológia má tiež za následok znížené opotrebenie jednotky, čo predlžuje životnosť a znižuje potrebu opravy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *