Náš svet je plný príjemných zmien, no vzhľadom na extrémne zmeny teplôt v zime či v lete je stabilné „počasie“ v interiéri dôležitým kritériom pre pohodlnú existenciu. Napríklad pri vstupe do baru alebo kaviarne si často želáme len relaxovať a oddychovať, nie trpieť zimou či dusením. Bez kvalitnej klimatizácie sa preto nezaobídete.


Klasifikácia týchto jednotiek je veľmi rôznorodá. Hlavným znakom distribúcie klimatických systémov je ich účel pre určitý objekt (komfortný, technologický). Väčšinou je najpohodlnejší univerzálny typ. Takéto klimatizácie automaticky udržiavajú teplotu, vlhkosť a čistotu vzduchu v súlade s hygienickými a hygienickými normami vo verejných, obytných a domácich priestoroch, a preto je optimálne použiť moderný multi-split systém.
Vzhľadom na množstvo výhod pre kaviareň alebo malý bar sa odporúča inštalovať kazetový podstropný typ systému:

• pripojenie k vonkajšiemu prvku niekoľkých vnútorných (do 10 kusov);
• nastavenie rôznych teplôt pre oddelené miestnosti;
• kompaktná veľkosť a elegantný dizajn nepoškodzuje fasádu;
• možnosť servisu iba jednej jednotky;
• prívod čerstvého vzduchu zvonku;
• rovnomerný prívod vzduchu na 4 stranách;
• umiestnenie pod stropom nebude rušiť návštevníkov a nezmení interiér;
• čistenie, ionizácia, sušenie na vzduchu.

Pre vytvorenie komfortných podmienok pre hostí a barový personál by ste sa mali bližšie pozrieť na model Kaisai KCA Kompakt 5,3kW R32. Ide o kazetovú klimatizáciu, ktorá je ideálna na vytvorenie príjemnej klímy v miestnosti s jednou veľkou miestnosťou a malým stropným priestorom. Prístroj má kompaktné rozmery, je vybavený tichým vnútorným prvkom, usmerňuje prúdenie vzduchu všetkými smermi, je vysoko účinný a jednoducho sa používa. Moderný a estetický dizajn dobre zapadne do interiéru!


Vďaka časovaču si môžete klimatizáciu nastaviť tak, aby sa sama vypínala a zapínala a zapamätanie nastavení umožní klimatizácii po opätovnom zapnutí pracovať s rovnakými funkciami. Vďaka invertorovej technológii sa výrazne znižuje spotreba energie. Zariadenie zároveň rýchlo nastaví požadovanú úroveň tepla alebo chladu a funguje takmer ticho, čo vám umožňuje slobodne komunikovať a relaxovať.
Vysokovýkonný kompresor so spoľahlivým motorom so širokým rozsahom napätia je schopný pracovať v extrémnych podmienkach 24 hodín denne. Taktiež klimatizácia Kaisai KCA Kompakt má široký teplotný rozsah (chladenie od -15 do +50 stupňov a vykurovanie od -15 do +24). Prístroj je možné ovládať aj mimo miestnosti vďaka infračervenému diaľkovému ovládaču a funkcia „Follow me“ pomáha presne regulovať teplotu. Klimatizácia je schopná reštartu a vlastnej kontroly svojej činnosti a v prípade poruchy sa automaticky vypne a na paneli sa zobrazí kód. V prípade úniku freónu vás inteligentný systém upozorní.
Pomocou moderných možností kazetového systému môžete ľahko vytvoriť príjemnú atmosféru v inštitúcii kedykoľvek počas roka!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *