V jadre systémov Daikin VRV LIFE je integrovaná inteligencia, ktorá vám poskytuje nezávislé riadenie zón s maximálnou flexibilitou a úsporou energie. S možnosťou pripojenia až deviatich vnútorných jednotiek k jednej vonkajšej jednotke je priestorový systém VRV LIFE ideálny pre väčšinu rezidenčných projektov.

Viac informácií o VRV LIFE ™

Funkcie systémov VRV LIFE:

Flexibilita pri mixážnom zápise vnútorných jednotiek bez potrubia a potrubia

Znížená spotreba energie s flexibilitou na vypnutie vnútorných jednotiek, ktoré sa nepoužívajú

Dvojpalivové kúrenie s tepelným čerpadlom a plynovým teplom súčasne

Úspora miesta s možnosťou pripojenia 2 plynových pecí k jednej vonkajšej jednotke (1)

Tichý chod s úrovňou zvuku pod 58 dBA (2)

Výber tepla z plynového alebo tepelného čerpadla

Vlastná, voliteľná a programovateľná teplota na prepnutie z tepelného čerpadla na plynové teplo

Zónovanie je dôležitý faktor, ktorý prispieva k úsporám energie a komfortu – štandardné centrálne vedené systémy nemajú schopnosť presne sa prispôsobiť vášmu životnému štýlu a používaniu vášho domu. Vo väčšine prípadov môžu byť väčšie domy rozdelené do 2 zón, pričom každá zóna je obsluhovaná samostatným systémom.

Systémy Daikin VRV LIFE ™ poskytujú efektívne zónové riešenia tým, že ponúkajú flexibilitu na pripojenie až 9 zón do jedného systému. Presné riadenie chladiaceho prostriedku umožňuje prevádzku systému na uspokojenie potrieb jednotlivých zón.

Operačné efektivity

Systémy VRV LIFE sú konštruované s technológiou invertora Daikin a technológiou premenlivých teplôt chladiacej kvapaliny (VRT). Tieto funkcie umožňujú kompresoru pracovať pri jeho optimálnej účinnosti počas prevádzky čiastočného zaťaženia, čím sa znižuje spotreba energie * a zabezpečuje sa vysoká prevádzková účinnosť.

Systémy Daikin VRV sú celosvetovo preslávené svojou tichou prevádzkou. Pri prevádzkových hladinách akustického tlaku až 57 dbA je VRV LIFE optimálnym riešením pre inštaláciu v blízkosti šachtových línií a aplikácií citlivých na zvuk.

Vďaka kompaktnému, ľahkému a úspornému dizajnu len 37 “W x 12-5 / 8” D poskytujú systémy VRV LIFE až 75% 2 redukcie v inštalačnom priestore v porovnaní s jednotkovými kondenzačnými jednotkami s rovnakým výkonom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *