Ponúkame nízkonákladovú inštaláciu klimatizácie pre domácnosti v Bratislave, a okolí,  ktorá je šepotom tichá s najmodernejšou technológiou. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete do systému pridať bezdrôtové pripojenie. To umožní úplnú kontrolu nad vašim vykurovaním a chladením, ktoré sú dodávané priamo od našich výrobcov. Obytné klimatizačné systémy môžu poskytovať aj vykurovanie. Na rozdiel od konvenčných elektrických ohrievačov je však efektívnejší len pri použití štvrtiny energie na rovnaký tepelný výkon. Vykurovanie z klimatizácie je tiež okamžité a využíva izbové termostaty na rýchle zapnutie a vypnutie v prevádzke. Všetky domáce klimatizácie môžu preto znížiť náklady na vykurovanie a zabezpečiť domáce prostredie vhodné pre deti.

Skryté inštalácie klimatizácie v rezidenčnom zariadení.

Skryté klimatizovanie sa dosiahne zabezpečením chladenia a vykurovania izolovanými kanálmi. Káble namontujeme vo vašich stenách, stropných dutinách a pod podlahami. V skutočnej miestnosti uvidíte bezrámové mriežky, ako ukazuje vyššie uvedený obrázok. Tento štýl inštalácie klimatizácie si vyžaduje niektoré ručné práce, aby skryli tieto kanály na dokončenie montáže. Môžeme dodať množstvo rôznych gril štýly a vlastné farby podľa vášho vkusu. Preto nám umožňuje ponúknuť širokú škálu možností, pokiaľ ide o konečný vzhľad.

Máte starú klimatizačnú sústavu, ktorú potrebujete opraviť?

Je to v prípade starších bytových klimatizačných systémov in situ, že náklady na výmenu sú neekonomické. Vedené domáce a komerčné klimatizačné systémy inštalované v Bratislave ako súčasť počiatočnej výstavby často patria do tejto kategórie. Môžeme úplne prepracovať staré systémy, ktoré menia ventilátory, cievky a kompresory. Redundantné súčasti, ako sú staré ovládacie panely s tlačenými obvodmi, je možné odizolovať a zavádzať zavedenie nových metód dodatočnej inštalácie. V nedávnom videu “Ako na to” preukazujeme skúšku izolácie na starom motore ventilátora odstránenom z vodovodného systému klimatizácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *