Pri kúpe klimatizácie klimachlad.sk, si môžete byť istí profesionálnym prístupom. Chápeme dôležitosť klimatizácie v podniku a jeho vplyv na vašich zákazníkov a produktivitu zamestnancov.

Pri výbere dodávateľa klimatizácie je dôležité, aby ste spolupracovali so spoločnosťou, ktorá má špecifické znalosti odvetvia a schopnosti vykonávať všetky úkony a bez ohľadu na zložitosť alebo veľkosť. Náš tím sa o vás postará, od počiatočného prieskumu až po projektovanie, riadenie projektov, uvedenie do prevádzky a školenie zamestnancov.

Klimachlad.sk dodáva pre klientov v Bratislave a okolí značkové klimatizácie vrátane Daikin, Toshiba, Samsung…. do kancelárskych priestorov, hotelov, reštaurácií, maloobchodných a veľkých obchodných priestorov. Bez ohľadu na to, či potrebujete jednoduché multi split systémy alebo veľké viacúrovňové klimatizačné systémy poskytneme vám trvalo udržateľné a dlhotrvajúce chladiace a vykurovacie riešenie.

Zostávame v čele technologických zmien a nových predpisov v odvetví vzduchotechniky. To vám umožní zamerať sa na vašu firmu a nemusíte sa obávať, či vaša klimatizácia a vetranie beží efektívne.

Ponúkame službu plánovanej preventívnej údržby pre podniky v Bratislave s komerčnou klimatizáciou inštalovanou vo svojich priestoroch. V rámci vášho plánu údržby klimatizácie zabezpečíme pravidelné návštevy počas celého roka, aby Váš klimatizačný systém účinne fungoval celoročne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *