Niektoré horúce témy vystupujú v očiach, lebo nás budú v najbližších rokoch sprevádzať a budú mať masívny vplyv. Spoločnosť Daikin identifikovala päť trendov, ktoré vám ukážu, kam ide cesta.

Zmena klímy

Sami si to všimnete: počasie sa stáva extrémnejším. Pravidelne sa stretávame s nadpriemernými horúcimi letami, zimy sú celkom miernejšie alebo kratšie. Tento vývoj prišiel v každodennom živote každej osoby v posledných rokoch – a to ovplyvňuje trh s klimatizačnými zariadeniami. Systémy klimatizácie na Slovensku boli dlhodobo témou v komerčnom sektore, ale teraz sa stávajú čoraz zaujímavejšími aj pre rodinné domy a byty na Slovensku. Analýzy trhu a naše skúsenosti, najmä z posledných troch rokov, ukazujú, že dopyt po klimatizačných systémoch a silný rast možno očakávať.

 

Túžba po komfortných zónach

Pohodlie a pocit dobré faktory nadobúdajú v našej spoločnosti význam, najmä pokiaľ ide o perfektnú klímu. Nie je divu, že výhody sú známe už nejaký čas z automobilu alebo kancelárie, kde dnes sú klimatizačné systémy štandardné. Pokiaľ ide o vlastné štyri steny, ktoré slúžia mnohým ľuďom ako ústup od hektického každodenného života, dochádza k prehodnoteniu. Už spomenuté, v Rakúsku málo vyvinuté povedomie o klimatizačných zariadeniach, je posilnená túžbou po komfortných zónach.

udržateľnosť

Trvalá udržateľnosť je jednou z dominantných tém, najmä medzi mladšími generáciami. Majú silné povedomie o životnom prostredí a globálnom kontexte. Ako trvalo udržateľný produkt funguje alebo sa dnes vyrába, je rozhodujúcim faktorom pri rozhodovaní o nákupe. Na Daikin sme pozorovali tento trend v posledných rokoch

Spoločnosť Daikin preto si stanovila za cieľ rozvoj ekologických a energeticky úsporných výrobkov a systémov v záujme svojich zákazníkov a svoj vlastný imidž ako udržateľnej spoločnosti. Dôkazom toho je, okrem iného, ​​používanie ekologicky šetrných chladiva R32, ktorý dnes zodpovedá EÚ s GWP 675 pravidiel pre delených klimatizačných jednotiek, čo sa prejaví 2025th

Inteligentný všestranný

Téma inteligentný dom dobýva domáce a tým aj klimatizačný trh s rastúcou rýchlosťou. Väčšina zariadení Daikin je už vybavená Wi-Fi a môže byť ovládaná aplikáciou Daikin Online Controller. Táto aplikácia je neustále inovovaná a už ponúka jednoduchú integráciu inteligentného domu s novými funkciami a funkciou IFTTT.

Okrem toho sa spotrebitelia stále viac obracajú na zariadenia s viacerými rozdeleniami, ktoré hľadajú svoju individuálnu komfortnú zónu. Namiesto nájdenia niekoľkých individuálnych riešení je trend smerom k efektívnemu riešeniu systému.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *