Bytové klimatizácie Samsung

Bytové klimatizácie Samsung.

Spoločnosť Samsung Electronics sa od založenia v roku 1969 v juhokórejskom meste Suwon  rozrástla na globálne pôsobiacu spoločnosť, ktorá zaujíma popredné miesto v oblasti spotrebnej elektroniky. Spoločnosť Samsung prináša na trh širokú ponuku klimatizácií pre byty aj komerčné priestory.

Spoločnosť Samsung Electronics má v súčasnosti  viac než 200 pobočiek a okrem klimatizácií vyrába širokú škálu domácich elektrospotrebičov, ako sú napríklad televízory, monitory, chladničky, pračky, mobilné telefóny, tablety a počítače.

Nový, unikátny dizajn klimatizácií

Samsung prináša nový, inovatívny trojuholníkový dizajn klimatizácií, ktorý zabezpečuje o 38 % rýchlejšie vychladenie vzduchu v miestnosti než štandardné modely. Výsledkom je vysoko komfortní prostredie.

Samsung je rokmi overená, značka klimatizácií, ktorá sa vyznačuje vysokou účinnosťou a spoľahlivosťou. Medzi užívateľmi je pre svoje vlastnosti veľmi obľúbená. Je ideálnou voľbou pri požiadavke na dosiahnutie príjemnej teploty v miestnosti pri nízkych nákladoch. Klimatizácie Samsung sú predurčené na montáž do bytov, rodinných domov ako aj kancelárií a iných komerčných priestorov.

Prečo si vybrať klimatizáciu Samsung

Samsung Electronics se už od svojich začiatkov snaží o to, aby se stal vedúcou spoločnosťou na globálnom trhu so všetkými produktami s ktorými prichádza na trh. Výsledkom je neustále rozvíjanie značky, ktorá je synonymom dokonalosti a produktov vysokej kvality. Vďaka stále novým kreatívnym nápadom a inováciám si Samsung získal srdce zákazníkov po celom svete.

Bytové klimatizácie Samsung sú od základu navrhované so zreteľom na výnimočnú účinnosť. Vyznačujú sa použitím výkonného chladiaceho systému a ochranného systému nepretržitej kontroly elektrického napätia. Účinná antikorózna povrchová úprava napomáha dlhej životnosti klimatizácie a stabilnému výkonu počas mnohých rokov prevádzky. Vďaka špičkovým výrobným postupom a neustálej snahe o inovácie dosahujú klimatizácie Samsung každým rokom stále vyššiu účinnosť a spoľahlivosť.

Funkcie klimatizácií Samsung

Smart Inverter: Smart Inverter spoločnosti Samsung ušetrí pri spustení klimatizácie až 80% energie a ideálnu teplotu udržuje bez nutnosti neustáleho zapínania a vypínania kompresora.

Zero Standby Power: Keď je klimatizácia Samsung vypnutá, má vylepšená riadiaca doska len minimálnu spotrebu  a dosahuje tak v pohotovostnom režime úsporu až 90% elektrickej energie v porovnaní s inými klimatizáciami.

Smart Saver: V režime Smart Saver pracuje kompresor klimatizácie len nevyhnutne potrebnú dobu a vďaka tomu ušetrí až 31% elektrickej energie.

Virus Doctor: Unikátna technológia Virus Doctor neutralizuje všetky škodliviny vo vzduchu a zároveň ničí baktérie, ktoré neodstránil filter. Technológia Virus Doctor získala mnoho ocenení a vyslúžila si uznanie po celom svete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *