klimachlad.sk ponúka servis klimatizácie v Bratislave, Senci a okolí. Domáca klimatizácia je skvelý spôsob, ako byť v pohode po celý rok. Pravdepodobne už máte klimatizáciu na pracovisku alebo v aute, tak prečo nie aj u vás doma?

klimachlad.sk prináša najnovšie riešenia v oblasti klimatizácie a chladenia pre  komerčný aj domácnosti  v oblasti Bratislavy, Pezinka, Malaciek, Senca a okolia. Môžeme opraviť, alebo nainštalovať klimatizáciu a chladiace jednotky. Sme špecializovaní dodávatelia vo všetkých formách klimatizačných a chladiacich jednotiek. Ponúkame úplne nezávislé poradenstvo a vieme nainštalovať najlepší možný systém podľa vašich požiadaviek v domácnosti alebo v podnikaní (vrátane kancelárií, barov, reštaurácií, obchodov).

Domáca klimatizácia sa stáva nevyhnutnosťou a pomôže vám ťažiť zo zlepšeného životného prostredia. Zákazníkom ponúkame širokú škálu služieb v oblasti. Ak potrebujete klimatizáciu v Bratislave, obráťte sa na spoločnosť klimachlad.sk


Inštalácia klimatizácie

Ponúkame klimatizáciu v Bratislave a po celom okolí. Bez ohľadu na to, aký typ vzduchového systému, alebo jednotky potrebujete, môžeme ho nainštalovať za vás. V klimachlad.sk máme tím inštalatérov klimatizácie, ktorí majú všetky zručnosti a znalosti potrebné na poskytovanie profesionálnej inštalačnej služby. Ak chcete zabezpečiť inštaláciu klimatizácie v Bratislave, Senci, Pezinku a okolí, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme.


Výhody našej klimatizácie

Medzi hlavné výhody domácej klimatizácie patrí:

    Chladenie a zahrievanie
    Systém čistenia vzduchu
    Tichá prevádzka
    Bezdrôtové ovládacie prvky
    Schopnosť odvlhčovania
    Antibakteriálny filter
    24-hodinový časovač
    Možnosť automatického reštartu

Ak potrebujete ďalšie informácie o klimatizačných systémoch, ktoré ponúkame, kontaktujte nás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *