Existuje mnoho mýtov o klimatizačných systémoch, o ktorých sa niektorí ľudia môžu domnievať, že sú skutočné.

Mýtus # 1: Prevádzka klimatizácie je drahá

To jednoducho nie je pravda.

Ak používate klimatizáciu v polovici leta, v priemere použijete 1-3,50 eur za deň na chladenie vášho bytu. Porovnajte to s cenou dennej šálky kávy a funguje to takmer za rovnakú cenu. Takže nie je veľmi drahé, aby ste spustili klimatizáciu.

Mýtus # 2: Klimatizačné systémy sú vyhodené peniaze

Nie, určite nie. Systém klimatizácie nielenže zvýši kvalitu života pre vás, ale aj zvýši hodnotu a uľahčí predaj alebo prenájom vášho bytu.

Premýšľajte o tom: ľudia, ktorí chcú kúpiť alebo prenajať nájdu veľa rôznych nehnuteľností. Ak žijete v budove a váš byt je jediný s klimatizáciou, potenciálni kupujúci hneď vás presunú na vrchol zoznamu, pretože vystupujete zo súťaže.

Takže v skutočnosti chladiaci klimatizačný systém vás udrží šťastný a zdravý a pridáva hodnotu vášmu majetku!

Mýtus # 3: Klimatizácia je len na leto

Keď žijete na Slovensku, je jednoduché spýtať sa, či je potrebná klimatizácia. Zvyčajne máme v lete okolo 2 – 3 skutočne horúcich týždňov, takže aký je zmysel?

No aj v chladnejších obdobiach,  môže byť veľmi vlhké. Okrem toho pridáte oveľa lepšiu vnútornú kvalitu ovzdušia a bezpečnosť, že nemusíte otvárať okná, ak je váš byt na spodnom poschodí

Mýtus # 4: Klimatizácia nie je ekonomická

Mnoho ľudí verí, že udržiavanie vášho systému v prevádzke po dlhšiu dobu nie je voľbou, ktorá je vhodná pre peňaženky.

V skutočnosti je to najlepší spôsob, ako spustiť klimatizáci.! Naše úplne vnútorné klimatizačné systémy prestávajú bežať, keď sa dosiahne ideálna teplota vo vašom byte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *