Klimatizácia Samsung prináša vysokú úžitkovú hodnotu za priaznivú cenu

Spoločnosť Samsung jednou z celosvetovo známych spoločností. Spoločnosť Samsung vyrába širokú škálu produktov od smart telefónov až po chladničky a udržujú si aj poprednú pozíciu na trhu s klimatizáciami.

Takže, ako presne sa spoločnosť Samsung líši od konkurencie? Aby sme na túto otázku mohli odpovedať, najskôr sa musíme pozrieť na niektoré základné aspekty kvality klimatizácií Samsung.

Záruka

Spoločnosť Samsung má jednu z najvýhodnejších záručných politík medzi výrobcami klimatizácií. Spoločnosť Samsung poskytuje na svoje modely klimatizácií komplexnú záruku a niektoré z nich majú na kompresor záruku až 10 rokov . Dlhšia záruka vo všeobecnosti zaručuje silnejšiu dôveru v značku.

Výkon

Len málo výrobcov klimatizácií môže konkurovať spoločnosti Samsung, pokiaľ ide o výkon. To by nemala byť veľmi prekvapujúca informácia, pretože spoločnosť Samsung investuje veľké prostriedky do výskumu a vývoja a je držiteľom mnohých patentov na technické inovácie ako aj dizajny klimatizačných zariadení. Klimatizácie Samsung sú obľúbené u nákupcov firiem, ktoré hľadajú vynikajúci pomer nákladov proti vysokému výkonu a spoľahlivosti.

Hodnota za peniaze

Ako sme už spomínali, spoločnosť Samsung má vynikajúci pomer nákladov a výkonu. To je najlepšie viditeľné v segmente bytových klimatizácií.

Funkcie

Dokonca aj modely najnižšej triedy zo sortimentu klimatizácii od spoločnosti Samsung sú vybavené množstvom pokročilých funkcií. To je zrejmé aj z pohľadu na diaľkový ovládač jednotky klimatizácie, kde nájdete spústu možností na ovládanie vašej klimatizácie. Modely vyšších tried bývajú vybavené mnohými ďalšími užitočnými funkciami, ako je napríklad aktívny filter proti prachu, alergénom a vírusom, schopnosť samočistenia, týždenný časovač pre automatickú zmenu teploty podľa prednastaveného programu. V súčasnosti sú všetky vyrábané klimatizácie Samsung vybavené invertorovou technológiou, ktoré umožňuje používať klimatizáciu aj na kúrenie a znižuje elektrický príkon. Novinkou je použitie ekologického chladiva R32, ktoré má nižší negatívny vplyv na globálne oteplovanie a súčasne zvyšuje účinnosť klimatizácie.

Takže bez ohľadu na to, aký model klimatizácie Samsung si vyberiete, môžete si byť istý, že získate najlepšie zariadenie z pohľadu hodnoty za peniaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *