Spoločnosť Toshiba bola prvou spoločnosťou, ktorá v roku 1981 začlenila invertorovú technológiu do klimatizačných systémov, a odvtedy si vždy udržiavala technologickú výhodu oproti svojim konkurentom.

Vývoj nového a exkluzívneho hybridného invertorového systému DC opätovne potvrdil túto schopnosť inovovať a udržať vedúce postavenie v oblasti technológií na rýchlo rastúcom trhu. Pre spoločnosť Toshiba však inovácia znamená aj silný záväzok voči medzinárodným inštitúciám, ktoré dôkladne vyhodnocujú vplyv nových technológií na naše životné prostredie.

Spoločnosť Toshiba spája technologický vývoj so starostlivosťou o budúce generácie: Výsledkom je rad extrémne energeticky účinných klimatizačných jednotiek, ktoré znižujú emisie skleníkových plynov pri zdroji.

Neustály výskum spoločnosti Toshiba vyvinul technológiu PWM, ktorá sa používa spolu s tradičnou kontrolou PAM. Použitie týchto dvoch odlišných technológií umožňuje úplnú kontrolu výkonu a spotreby energie.

Domáce klimatizačné jednotky majú výkonový rozsah od 2,5 kW do 7,0 kW a môžu byť inštalované ako samostatný systém alebo multi systém.

Bez ohľadu na to, na ktorý model sa rozhodnete, všetky klimatizačné jednotky Toshiba pracujú s vysokou účinnosťou, zabezpečujú čerstvý a dobre filtrovaný vzduch a dokonalé teploty po celý rok.

 Aký systém si zvoliť

Jedna jednotka sa skladá z vnútornej jednotky a vonkajšej jednotky.

Multi split systémy dodávajú až 5 vnútorných jednotiek s jednou vonkajšou jednotkou.

Najväčší prínos multi systémov je, že je potrebný oveľa menej priestoru a inštalácia je jednoduchšia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *